Vchodové dveře Eforte

5komorové dveřní profily Eforte mají vynikající izolační vlastnosti. Jsou vhodné pro pasivní domy a všude tam, kde je úspora energie na prvním místě. Díky několika konstrukčním vylepšením zajistí vašemu domovu bezpečí – jsou odolné proti vloupání i poškození a jako jediné PVC dveře splnily požadavky na bezpečnostní třídu RC3.

Do dveřních profilů Eforte se hodí výplně z hliníku, lisované syntetické pryskyřice i skla. Výplň může být v jedné linii s profilem, vzniknou tak elegantní a designové dveře. S každou výplní budou profily ladit – na výběr máte 40 barev a dekorů.

Najít prodejce v okolí

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,3 W/m2K (Co je Uf?)
 • 5 komor
 • vestavná hloubka 84 mm
 • možnost klasické výplně 24–56 mm
 • překryvná výplň 43–78 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
 • Vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • Uf = 1,3 W/m2K
  • Ud = 0,6 W/m2K (dle výplně)
 • Možnost předsazené výplně
 • Vyšší stabilita díky zinkovým rohovým spojkám litým pod tlakem
 • Bezbariérový hliníkový práh (výška 20 mm)
 • Dodatečné dotěsňovací prvky v prahu
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
 • Nastavitelná drážka pro kování pro 2 varianty falešného sloupku: 16 a 20 mm
 • Výztuha rámu vhodná pro elektrické otevírání dveří
  • bez obrábění, lze otočit pro upevnění závěsů
 • Dostupné ve 40 barvách
  • 4 speciální barevné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhledem
Zobrazit další parametry
Parametry

Bezpečí a odolnost testované na 20 let

Vchodové dveře chrání bezpečí vašeho domova. Proto jsou profily Eforte zpevněné ocelovou výztuhou. Odolnost rohů zvyšuje zesílená výztuž ze zinkových odlitků. S těmito prvky a s bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištou jsou dveře odolné proti vloupání i mechanickému poškození.

Vstupní PVC dveře s profily Eforte prošly náročným testováním a jsou nyní jedinými PVC dveřmi na našem trhu, které při dodržení správného výrobního postupu splňují podmínky bezpečnostní třídy RC3 jako celý výrobek.

Co přesně znamená třída bezpečnosti RC3? Pro každou bezpečnostní třídu norma (ČSN EN 1630+A1) přesně stanoví, jakému náporu, s jakým vybavením pachatele a po jak dlouhou dobu musí daný výrobek odolat. U RC3 je lupič vybaven šroubovákem, kladivem, páčidlem, ruční vrtačkou, sadou důlčíků a vrtáků (vše má definované rozměry). Takto vybavený zloděj by se oknem či dveřmi neměl dostat dovnitř ani po 5 minutách usilovného snažení. Dá se přitom předpokládat, že zloděj nechce dělat hluk a že pokud se do domu či bytu rychle nedostane, raději zkusí své štěstí jinde.

Najít prodejce
Bezpečí a odolnost testované na 20 let

Vynikající izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Vchodové dveře s profily Eforte mají nejlepší izolační vlastnosti z naší nabídky. S překryvnou výplní je možné zasklení nebo výplň o šířce až 78 mm. Dveřní profily Eforte jsme navíc vybavili speciálním těsněním s minimálními nároky na údržbu, které brání úniku tepla a je odolné proti přívalovým srážkám. Součinitel prostupu tepla rámem (Uf) je 1,3 W/m2K, u celých dveří (Ud) až 0,6 W/ m2K podle typu výplně.

Úniku tepla zabraňuje i práh s přerušeným tepelným mostem. Je vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.
 

Kolik s Eforte ušetříte?

Skutečně bezbariérový práh Easystep

Nový práh Easystep pro balkonové, terasové a domovní dveře s profily Eforte má výšku 0 cm.  Práh je zapuštěný do podlahy a nepředstavuje tak žádnou překážku pro odrážedla, chodítka či invalidní vozíky. Konstrukce prahu umožňuje umístění přídavných uzavíracích bodů pro zvýšení odolnosti vůči vloupání. Vynikající tepelněizolační vlastnosti systému Eforte (se součinitelem tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K) tento bezbariérový práh nijak neomezuje.

Elegantní vzhled

Výplň dveří s profily Eforte může být v jedné linii s křídlem – překryvná výplň. Dveře s překryvnou výplní vypadají elegantně a designově. Výplň může být hliníková, skleněná i z epoxidové pryskyřice, s každou výplní bude profil ladit. Na výběr totiž máte 40 různých barev a dekorů. Elegantní design podtrhují i oblé hrany profilů, které zároveň lépe odvádí vodu.

Profily Eforte jsou vhodné pro všechny typy dveří: jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven.

Vyberte si barvu dveří
Elegantní vzhled

Reference /

Působivý vzhled a prvotřídní kvalita

Plastové domovní a vchodové dveře

Plastové domovní a vchodové dveře značky Deceuninck vás překvapí rozmanitostí a nápaditými možnostmi realizace, ale také vysokým standardem kvality. Vchodové dveře Deceuninck zaujmou každého! Výběr barev a dekorů otevírá téměř neomezené možnosti pro to, abyste si vytvořili dveře přesně podle svých představ.

Barevný systém Deceuninck /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Deceuninck poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Deceuninck vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.