HLINÍKOVÉ OKENNÍ SYSTÉMY

DECALU: kvalitní hliník s vynikajícími izolačními vlastnostmi.

Systém Decalu byl vyvinut podle inovativní a patentované technologie SO EASY. Výrobky této řady jsou určeny pro funkční, moderní stavby s vysokými užitnými parametry. Okna jsou k dispozici v pěti vizuálních řadách:

• DECALU 88 Standard s nadčasovým klasickým stylem,

• DECALU 94 Retro pro stylizované rezidence a rustikální budovy,

• DECALU 110 Steel v industriálním stylu,

• DECALU 88 New Steel s moderním vzhledem,

• DECALU 88 Hidden pro minimalistické projekty.

Technologická řešení SO EASY kromě snížení nákladů vedou k vyšší kvalitě hotových výrobků. Menší počet prvků a jednodušší montáž konstrukce výrazně eliminuje pravděpodobnost chyb ve fázi provedení, což zároveň zajišťuje zachování technických parametrů a kvalitních systémů Decalu.

Mezi nejdůležitější vlastnosti Decalu patří těsnění integrované do profilů, o polovinu kratší doba výroby, jednoduchá montáž zasklívací lišty, skryté odvodnění a omezený počet prvků. To vše v unikátním vzhledu a tenkém provedení

DECALU 101 SCAND

Systém teplých plně otočných oken DECALU 101 Scand vyrobených v technologii SO EASY, který poskytuje tepelný komfort také v nejnáročnějších klimatických podmínkách.

DECALU 110 STEEL

Představte si industriální bytový interiér v budově staré cihlové továrny nebo nový činžovní dům s elevací z klinkerové cihly. Představte si tvarově úspornou kancelářskou budovu spojenou s výrobní budovou.

DECALU 88 HIDDEN

DECALU 88 Hidden  - patentovaná technologie SO EASY, systém s takzvaným "skrytým křídlem". Tuto vlastnost požadují zejména architekti ve větších kancelářských a obytných budovách.

DECALU 88 NEW STEEL

Systém DECALU 88 NEW STEEL v technologii SO EASY umožňuje výrobu oken s charakteristickým vzhledem ocelových rámů. Subtilní, doplňková vizuální linie kolem profilů zdůrazňuje jemně obrys okna zvenčí.

DECALU 88 OPEN OUT

DECALU 88 OPEN OUT v technologii SO EASY - systém výklopných oken směrem ven. Konstrukce profilů a systém kování umožňují vyrobit okno o hmotnosti až 180 kg.

DECALU 88 STANDARD

Tím, že zákazník koupí hotová okna vyrobená v systému DECALU 88 STANDARD, založeném na unikátní technologii SO EASY, získá nejzajímavější vzhled oproti klasickým tržním systemům a nejvyšší komfort používání a údržby oken.

DECALU 94 RETRO

Systém DECALU 94 RETRO v technologii SO EASY je vizuálním odkazem na dřevěná okna v retro stylu. Ještě v minulém století tvořila dřevěná okna většinu truhlářských výrobků instalovaných v budovách.