Plastové okenní profily Deceuninck

Okenní profily vyrábíme ve třech variantách: 5komorové Arcade a 6komorové Prestige, Eforte a Elegant. Okenní profily Arcade jsou spolehlivé a přitom nezatíží váš rozpočet. Prestige jsou se svými vynikajícími izolačními vlastnostmi vhodné pro zateplené domy, Eforte I pro pasivní domy. Elegant jsou okenní profily nové generace, které nabízí minimalismus, přímé linie a eleganci. Všechny naše okenní profily mají dlouhodobou životnost a pomáhají snižovat výdaje za energie.

Elegant – špičková technologie s moderním designem

Minimalismus, přímé linie, elegance. To je design, jaký byste u oken s jinými PVC profily hledali marně. Poznejte profily, které nabízí alternativu k hliníku s vlastnostmi PVC.

Okenní profily Eforte

Nechcete dělat kompromisy v kvalitě tepelné izolace a designu okenních profilů? Prémiový systém Eforte s prostupem tepla 0,95 W/m2K je to, co hledáte.

Okenní profily Prestige

Sháníte okenní profily, které jsou zároveň ekologické, designové i funkční? Profily Prestige sníží vaše výdaje za energie. Na výběr máte na 40 barevných variant.

Okenní profily Arcade

Jak ušetřit a přitom pořídit okenní profily, na které se můžete spolehnout? Díky léty prověřenému okennímu systému Arcade nemusíte dělat kompromisy.