HLINÍKOVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY

V nabídce jsou taky dveřní systémy  DECALU 88 DOORS. Mohou být vyplněny sklem nebo vyrobeny technikou panelových dveří. Jsou vybaveny kompenzační tepelnou izolaci, ktera zabraňuje deformacím konstrukce a estetickými panty typu Rollenband, upevněnými způsobem, který zabraňuje vzniku tepelných mostů. Řešením pro terasové dveře je systém DECALU 88 FOLDING DOORS  - harmonická konstrukce, jako jediná nabízí možnost skutečně integrovat prostor obývacího pokoje se zahradou nebo otevřít restauraci do živé ulice. Nabídku doplňují zdvižně posuvné terasové dveře DECALU 163 SLIDE, které zajišťují skvělé prosvětlení interiéru a pohodlí používání. Systém zajišťující nejvyšší stabilitu protipožárních vlastností je systém WESTA FP, používaný pro stavbu dveří a příček v třídě požární odolnosti. Díky možnosti použití protipožárního skla s dvoukomorovou strukturou se jedná o mimořádně teplý požární systém, technologie SO EASY zajišťuje vizuální kompatibilitu s ostatními výrobky a až o 40 % rychlejší montáž

DECALU 163 SLIDE

Navržený v technologii SO EASY systém posuvných dveří DECALU 163 SLIDE, který reaguje na všechny výzvy moderní architektury.

DECALU 88 DOORS

Dveře DECALU 88 DOORS vyrobené v technologii SO EASY mají ve standardu vložku v patentované technologii "antibimetal" a navíc díky speciálním izolátorům nedeformují při vysokém slunečním záření.

DECALU 88 FOLDING DOORS

DECALU 88 FOLDING DOORS je systém harmonických dveří založený na technologii SO EASY. V uzavřené poloze poskytuje optimální ochranu před vnějšími faktory.