Terasy Terrace

Twinson Terrace jsou dutá terasová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC. Vypadají jako dřevěná, jsou však mnohem odolnější – nosnost terasy je 1400 kg/m2. Prkna Twinson Terrace jsou odolná proti hmyzu, dřevokazným houbám a vlhkosti, proto na ně dáváme záruku 25 let.

Terasy z kompozitního materiálu Twinson zvládnete smontovat i sami. Prkna přichytíte k podkladovému profilu jednoduše plastovými sponkami, které nemusíte šroubovat a na terase nejsou vidět. Terasa navíc nepotřebuje rovný podklad. S hliníkovou podkladovou konstrukcí může stát na nerovném povrchu nebo jako samonosná i na střeše.

Nezávazná cenová nabídka

Parametry

 • nosnost 1400 kg/m2
 • roztažnost 2 mm/m
 • kompozitní nebo hliníkový (i samonosný) konstrukční systém
 • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
 • výška prkna 28 mm
 • Sedmikomorový systém
 • 2 varianty podkladových profilů
  • plast – nenosný
  • hliník – nosné i nenosné profily
 • Výběr z 8 barev
 • Zakončení soklem nebo krytkou z materiálu Twinson nebo hliníkovým profilem
 • Maximální nosnost 1400 kg/m2
 • Montáž systémem skrytých spon
  • žádné viditelné šrouby
Zobrazit další parametry
Parametry

Bez přípravy podkladu

Terasu Twinson Terrace s hliníkovou konstrukcí můžete položit na jakýkoliv podklad. Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti. Se samonosnou konstrukcí je tato terasa ideální i na střechu, kde je nutné brát ohledy na hydroizolaci.

S plastovými sponkami je navíc terasa rychle složená. Sponky nemusíte vrtat, stačí je zacvaknout do konstrukce a celou terasu zajistit šrouby na okrajích.

6 přírodních barev

Jakou barvu bude mít vaše terasa? Vybrat si můžete z 6 barevných variant. Barva terasy během po montáži časem mírně zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Zhruba po měsíci se barva ustálí a díky PVC se už nemění.

Prkna Twinson Terrace mají z každé strany jiné zbroušení. Je proto na vás, jak výrazná bude drážka na povrchu terasy. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové. Podle vlastního vkusu si vyberete i zakončení terasy lištou, ucpávkami v barvě terasy, nebo hliníkovým profilem.

2016-05-30-12_15_07-Barevne-varianty-teras-O-Terrace-_-Inoutic.jpg
Zobrazit barvy

Záruka 25 let

Terasová prkna Twinson vyrábíme ze směsi PVC a borovicových pilin. Výsledkem je kompozitní materiál ideální pro venkovní terasy, které musí odolat vlivům počasí. Prkna Twinson vypadají jako dřevěná, na rozdíl od dřeva však nejsou náchylná k napadení hmyzem a dřevokaznými houbami, nepraskají a je téměř nemožné je poškrábat. Za jejich odolnost ručíme zárukou 25 let.

Venkovní terasu z prken Twinson nemusíte natírat a mořit. Nečeká vás proto práce ani výdaje spojené s údržbou terasy. S roztažností jen 2 mm/m se terasa vlivem tepla a vlhkosti nekroutí. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou dilataci prkna.

Najít prodejce
Záruka 25 let

Výroba šetrná k přírodě

Na výrobu terasových prken Twinson Terrace používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

Nezávazná cenová nabídka
Výroba šetrná k přírodě

Reference /

Twinson Terrace: Rodinný dům, Rosice nad Labem

Architekt: Ing. Arch. Karel Rothanzel
Místo: Rodinný dům, Rosice nad Labem
Produkt: Twinson Terrace
Barva: meruňkově hnědá

Šedý a bílý kvádr do tvaru L, atrium s terasou a bazénem, zahradní domek s letní jídelnou a venkovním krbem. Vše, co rodina s malými dětmi potřebuje. Na zahradě si zvláštní pozornost zaslouží moderní kompozitní materiál Twinson, použitý na terasu a lemování bazénu. Je velmi stabilní, vhodný i pro stálý kontakt s vodou z bazénu. Příjemně se po něm chodí, protože se nikdy nerozpálí sluníčkem. A když se prkna umastí třeba od jídla nebo opalovacího krému, stačí ho ostříkat vodou.

Reference /

Twinson Terrace: Klasické řešení – zaručený komfort

Vysoká odolnost, snadná údržba a atraktivní vzhled. Systém Terrace toto vše nabízí, a je proto vhodným řešením pro terasy, chodníky nebo okraje bazénů, protože harmonicky zapadne do jakékoliv zahrady.  Proměňte vaší zahradu, terasu nebo balkon v elegantní místo

Ke stažení

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.