Terasy Essential Terrace

Essential Terrace jsou dutá (komorová) terasová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC. Jde o ekonomickou variantu teras Twinson. I tato terasa je však samozřejmě odolná proti hmyzu, dřevokazným houbám a vlhkosti a dáváme na ni záruku 25 let. 

V nabídce máme i extra široká komorová prkna Essential XL (180 mm), která dodají vaší terase zajímavý a čistý vzhled. Jejich charakteristický povrch totiž láme světlo specifickým způsobem. 

Nezávazná cenová nabídka

Parametry

  • Nosnost 1 400 kg/m2 
  • Roztažnost 2 mm/m 
  • Hliníkový (i samonosný) konstrukční systém 
  • Rozestup podkladových hranolů 50 cm osově a (u Essential XL 40cm osově) 
  • ​Výška prkna 28 mm 
  • Sedmikomorový systém 
  • Výběr z 8 barev 
  • Zakončení soklem nebo krytkou z materiálu Twinson nebo hliníkovým profilem 
  • Montáž systémem skrytých spon 
  • ​Žádné viditelné šrouby 
Zobrazit další parametry
Parametry

Bez přípravy podkladu

Terasu Twinson Terrace s hliníkovou konstrukcí můžete položit na jakýkoliv podklad. Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti. Se samonosnou konstrukcí je tato terasa ideální i na střechu, kde je nutné brát ohledy na hydroizolaci.

S plastovými sponkami je navíc terasa rychle složená. Sponky nemusíte vrtat, stačí je zacvaknout do konstrukce a celou terasu zajistit šrouby na okrajích.

6 přírodních barev

Jakou barvu bude mít vaše terasa? Vybrat si můžete z 6 barevných variant. Barva terasy po montáži časem mírně zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Zhruba po měsíci se barva ustálí a díky PVC se už nemění. 

Prkna Essential Terrace mají z každé strany jiné zbroušení. Je proto na vás, jak výrazná bude drážka na povrchu terasy. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové.  

2016-05-30-12_15_07-Barevne-varianty-teras-O-Terrace-_-Inoutic.jpg
Zobrazit barvy

Záruka 25 let

Terasová prkna Twinson vyrábíme ze směsi PVC a borovicových pilin. Výsledkem je kompozitní materiál ideální pro venkovní terasy, které musí odolat vlivům počasí. Prkna Twinson vypadají jako dřevěná, na rozdíl od dřeva však nejsou náchylná k napadení hmyzem a dřevokaznými houbami, nepraskají a netvoří třísky. Za jejich odolnost ručíme zárukou 25 let. 

Venkovní terasu z palubek Twinson nemusíte natírat a mořit. Nečeká vás proto práce ani výdaje spojené s údržbou terasy. S roztažností jen 2 mm/m se terasa vlivem tepla a vlhkosti nekroutí. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou dilataci prkna. 

Najít prodejce
Záruka 25 let

Výroba šetrná k přírodě

Na výrobu terasových prken Twinson Terrace používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

Nezávazná cenová nabídka
Výroba šetrná k přírodě

Ke stažení