Otevíravé dveře

Balkonové a terasové dveře s otevíráním podobným jako u vchodových dveří jsou praktické řešení pro téměř každý dům. Vyrábíme je ve čtyř a pětikomorové variantě. 4komorové jsou spolehlivé, ale nezatíží rozpočet, 5komorové vynikají především svými dobrými izolačními vlastnostmi.

Dveře s našimi profily chrání bezpečí vašeho domova pomocí bezpečnostních prvků a výztuh. Mohou být i bezbariérové – s nízkým hliníkovým prahem.

Najít prodejce v okolí

Parametry

  • 4 komory (Arcade) nebo 5 komor (Prestige, Eforte)
  • vestavná hloubka 71, 76 nebo 84 mm
  • možnost zasklení 12 - 56 mm
  • celoobvodový rám, nebo bezbariérový hliníkový práh
  • výška křídla až 2,3 m; šířka až 1,6 m (v závislosti na dalších specifikacích)

Pro běžný domek i pasivní dům

Dveřní profily pro otevíravé balkonové dveře vyrábíme ve třech provedeních. 4komorové profily Arcade jsou ekonomické a zároveň spolehlivé řešení s dobrými izolačními vlastnostmi. 5komorové profily Prestige a Eforte vynikají skvělou izolací, Eforte jsou dokonce vhodné i pro pasivní domy. Při výrobě všech typů profilů dbáme na kvalitu. Rozdíl mezi nimi je především v počtu komor a těsnění./p>

Aby zůstaly izolační vlastnosti dveří stejné po dlouhá léta, používáme do nich kvalitní těsnění. Těsnění vkládáme přímo do profilů, nenavlékáme ho dodatečně strojově, aby v něm nevznikalo pnutí a těsnění se postupně nezkracovalo.

Skutečně bezbariérový práh Easystep :

Nový práh Easystep pro balkonové, terasové a domovní dveře s profily Eforte má výšku 0 cm. Práh je zapuštěný do podlahy a nepředstavuje tak žádnou překážku pro odrážedla, chodítka či invalidní vozíky. Spouštěcí mechanické těsnění v křídle zaručuje vysokou těsnost proti prudkému dešti a silnému větru, nerezová drenáž zase zajišťuje kontrolované odvodnění. Žádné zatékání tedy nehrozí.

40 barevných variant

Balkonové dveře vyrábíme ve 40 barvách a dekorech. Mezi nimi jsou věrné imitace dřeva a hliníku, ale i originální barvy nebo tradiční bílá. Aby vypadaly dveře dobře i otevřené, vyrábíme profily s bílým, hnědým a také šedým jádrem. Pokud se tedy rozhodnete pro moderní imitaci kovu, nebudou vnitřní hrany dveří rušivě bílé.

Rodina v bezpečí

Dveře střeží bezpečí vašeho domova. Aby tuto funkci plnily spolehlivě, používáme bezpečnostní prvky, díky kterým jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání: bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a ocelové rohové výztuhy. Do profilů je také možné vložit bezpečnostní sklo.

Najít prodejce

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.