Odsuvně-posuvné dveře

Odsuvně-posuvné balkonové nebo terasové dveře vpustí do domu záplavu světla. Se dvěma nebo čtyřmi křídly vysokými až 2,3 a širokými až 1,6 m získáte velkou prosklenou plochu.

Vyrábíme je ve 4komorovém i 5komorovém provedení. Díky tomu jsou vhodné pro zateplené rodinné domy i pasivní domy. Mají skvělé izolační vlastnosti – s kvalitním těsněním a možností zasklení až 56 mm snižují výdaje za energie.

Najít prodejce v okolí

Parametry

  • 4komorové (Arcade) nebo 5komorové (Prestige, Eforte) provedení
  • vestavná hloubka 71, 76 nebo 84 mm
  • možnost zasklení 12 - 56 mm
  • dvoukřídlé nebo čtyřkřídlé provedení
  • výška křídla až 2,3 m; šířka až 1,6 m

Úspora energie s kvalitním těsněním

Odsuvně-posuvné terasové a balkonové dveře vyrábíme s profily Arcade, Prestige i Eforte. Arcade jsou ekonomické, ale spolehlivé profily s dobrou izolací. Prestige a Eforte vynikají svými izolačními vlastnostmi. Dveřní profily Eforte jsou dokonce vhodné pro pasivní domy.

Dveře se všemi třemi typy profilů jsou bezpečně utěsněné proti dešťové vodě a účinně zabraňují únikům tepla z domu. Díky tomu snižují výdaje domácnosti za energie. Při výrobě používáme kvalitní těsnění, které vkládáme přímo do profilů a nenavlékáme je dodatečně strojově. Proto nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje.

Kolik s námi ušetříte?

Dveře pro každý styl

Design dveří je jen na vás. Na výběr máte celkem 40 barev a dekorů. Ať si zvolíte imitaci kovu, dřeva, originální barvy, nebo tradiční bílou, dveře budou dobře vypadat i otevřené. Jako jediní vyrábíme dveřní profily s bílým, hnědým a také šedým jádrem, takže vnitřní hrany profilů nemusí být jen bílé.

Na vás je i velikost dveří. Jedno křídlo z bílých profilů může být široké až 1,6 m a vysoké 2,3 m, křídlo z barevných profilů může být široké 1,4 m a vysoké 2,2 m. Celkem budou mít dveře buď dvě, nebo čtyři křídla. Posuvná křídla můžete nejen otevřít, ale i vyklopit.

Vyberte si barvu dveří

Domov v bezpečí

Dveře s našimi profily chrání bezpečí vašeho domova. Používáme bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a celou konstrukci zpevňujeme mechanickými rohovými spojkami. S nimi jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání. Odolnost je možné zvýšit také bezpečnostním sklem.

Najít prodejce

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.