Zveme vás na veletrh Fensterbau Frontale

Každé dva roky se v německém Norimberku koná světový veletrh oken, dveří a fasád „Fensterbau Frontale“. Deceuninck nebude chybět ani na letošním ročníku, který se koná 21.-24. března. Najdete nás v hale č.6 na stáncích 203 & 302. Těšíme se na vás.
 
Společnost Deceuninck představí na veletrhu Fensterbau své produktové novinky pro rok 2018. Asi největším lákadlem bude odhalení nového profilového systému, který splňuje nejen nejpřísnější požadavky na kvalitu a tepelněizolační vlastnosti okenních profilů, ale také na design. Ten byl vyvinut ve spolupráci s našimi zákazníky a obchodními partnery tak, aby co nejlépe odrážel jejich přání a potřeby. Je tedy přesně takový, jaký ho chcete mít.
 
Stejný přístup se promítl i do vývoje nového roletového systému, který na veletrhu také uvedeme. Jeho hlavní předností je rychlá a snadná montáž nikoliv s pomocí šroubů, ale prostřednictvím systému klipů.
 
Na téměř 700 m2 najdete i naše tradiční produkty a také dostatek místa pro obchodní schůzku nebo jen přátelské posezení a zpětnou vazbu.