Představujeme firmu SKNN

Představujeme firmu SKNN Kunststof Kozijnen z nizozemského Emmenu  Již více než čtvrt století je společnost SKNN Kunststof Kozijnen z nizozemského města Emmen zavedenou značkou v regionu Drenthe. 

Generální ředitel Martijn Scherpen investuje velké prostředky do nových technologií a softwaru, aby byla firma – založená jeho otcem a strýcem v roce 1999 – připravená na budoucnost.

Martijn je už z druhé generace manažerů. Společnost přetvořil v technologicky vyspělého zpracovatele profilů, který každoročně realizuje přibližně 1 250 projektů pro soukromé investory. „Od samého počátku se SKNN zaměřuje na zpracování plastových profilů pro nizozemský stavební průmysl," vysvětluje. „Dnes máme nejmodernější závod na výrobu plastových profilů, oken a dveří včetně posuvných. Je vybaven přesnými stroji a zařízením, abychom mohli našim zákazníkům dodávat ty nejkvalitnější výrobky. Brzy se rozrosteme o další budovu, abychom laťku ještě zvýšili."

Protože jsou zákazníci SKNN Kunststof Kozijnen stále náročnější, zejména pokud jde o tepelnou izolaci, nabízí jim společnost profily s technologií ThermoFibra, které jsou vyztužené skelnými vlákny. "Naši zákazníci jsou s touto technologií velmi spokojení a stejně tak naši montéři: okenní křídla váží méně, ale stále nabízejí podobnou pevnost jako ocelá výztuž. Spolupráce probíhá perfektně: se spolehlivým partnerem, jakým je společnost Deceuninck, nemusíme nikdy dělat kompromisy v oblasti inovativních výrobků a máme jistotu, že udržitelnost je vždy na prvním místě."

fotografie-artikel-met-SKNN_12_15_min-(1).jpg