Maas-Jacobs a Deceuninck: partneři v inovacích

Když lidé na jihu Severního Brabantska, jedné z dvanácti nizozemských provincií, potřebují spolehlivého partnera ve stavebnictví, vědí, na koho se obrátit. Maas-Jacobs je rodinná firma se sídlem v Zundertu, kterou založili otec a strýc současného ředitele Krise Maase.


Fam-Maas-2022-135-min_50.jpg


Od svého založení před více než 45 lety se Maas-Jacobs rozrostl v úspěšnou a všestrannou společnost s více než 200 zaměstnanci. Dnes společnost kombinuje stavebnictví, development, investice do nemovitostí a výrobu plastových okenních profilů.

“Máme vlastní výrobní oddělení, kde vyrábíme profily, okna a dveře pro B2B i B2C zákazníky," vysvětluje Kris. "V tomto segmentu již mnoho let spolupracujeme se společností Deceuninck, odebíráme jejich profily Elegant a Phoenix. Díky širokému výběru barev a struktur můžeme našim zákazníkům nabídnout řešení pro všechny možné architektonické styly. Jde o podstatnou součást našeho růstu."

Není to však jen o vzhledu, dodává Kris. "Profily Deceuninck jsou špičkové z hlediska udržitelnosti a inovativnosti - viz integrace plně recyklovatelných skelných vláken. Ve společností Deceuninck máme partnera, který se nebojí inovativních řešení. Tento přístup dokonale odpovídá naší vlastní obchodní strategii a poslání."


MicrosoftTeams-image.png