Deceuninck sponzoroval 16. národní konferenci ČKLOP

Obsah obrázku text, přeprava, dodávka 

Společnost Deceuninck se stala partnerem 16. národní konference České komory lehkých obvodových plášťů, která nesla název Fasády 2023: energie, technologie, trendy. Konala se 28. března 2023 v Centru Cubex v Praze. 

Úvodní přednášku na téma situace v Evropě: válka, suroviny, energie, lidské zdroje měl senátor Pavel Fischer, předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. A pak už se na pódiu vystřídalo hned několik zajímavých zahraničních i lokálních hostů: o nízkouhlíkových skleněných fasádách pohovořil Andreas Bittis, o dřevěných Oskar Norelius (White Arkitekter), o fotovoltaických Bassel Glore a o provětrávaných fasádách Aleš Rubina a Zbyněk Valdmann.  

Právě problematika provětrávaných fasád a jejich požární bezpečnosti je nám blízká, protože i v našem portfoliu tyto produkty máme – například fasádní obklady Twinson Premium.  

Hlavním hostem konference byl pak Bernard Storch z PLP Architects v Londýně. Sál v Centru Cubex praskal ve švech a není divu. Už teď se moc těšíme na další ročník.