Deceuninck jako nový sponzor týmu Alpecin-Fenix

Picture-Francis-Van-Eeckhout-and-Philip-Roodhooft.jpeg

Hooglede-Gits, 30. listopadu 2021 - Společnost Deceuninck s potěšením oznamuje, že uzavřela smlouvu s cyklistickým týmem Alpecin-Fenix a od roku 2022 se stává jeho sponzorem. Tímto novým partnerstvím Deceuninck potvrzuje, jak pevně věří v sílu cyklistiky. Bude nejenom kosponzorem mužského profesionálního cyklistického týmu, ale také týmu horských kol, cyklokrosu a elitního ženského cyklistického týmu. Mezi základní hodnoty společnosti Deceuninck patří rozmanitost a rovnost žen a mužů, s čímž podpora ženské cyklistiky a profesionálních sportovkyň koresponduje. 

Od ledna 2022 tak Deceuninck propojí své jméno s týmem Alpecin-Fenix, který vedou Philip a Christoph Roodhooftovi. S cyklistou Mathieu van der Poelem v čele se tým zaměří především na úspěch v jarních klasikách. Se sprintery jako jsou Jasper Philipsen a Tim Merlier pak tým zabojuje o etapová vítězství na Grand Tours. Spolupráce přinese také hodnotnou reklamu během cyklokrosových a moutainbikových disciplín. Až do konce roku 2021 zůstává Deceuninck hlavním sponzorem týmu Wolfpack. Společnost Deceuninck by mu tímto ráda poděkovala za inspirující nasazení a neuvěřitelné chvíle během uplynulých tří let. 

„Mám upřímnou radost, že mohu oznámit partnerství s týmem Alpecin-Fenix. Vyznáváme stejné hodnoty, podporujeme mladé talenty a ženskou cyklistiku. Osobně se těším na jarní klasiky a zejména na závod Kolem Flander. Věříme, že díky úzké spolupráci s týmem Alpecin-Fenix bude naše značka vidět po celou sezónu," řekl Francis Van Eeckhout, generální ředitel skupiny Deceuninck.

Philip Roodhooft, generální ředitel Alpecin-Fenix, dodává: „Je pro nás potěšením spolupracovat se společností Deceuninck. Výsledky našeho týmu v posledních letech raketově stoupají a věříme, že jsme ještě zdaleka nedosáhli vrcholu. Partnerství se společností Deceuninck nám společně s dalšími sponzory zajistí prostředky, které nám umožní nejen potvrdit současné kvality, ale také naplnit naše ambice. Stejně jako my má i náš nový mezinárodní sponzor svůj domov v Belgii, a také na obou stranách sdílíme ctižádost a snahu o dokonalost. Jsem si tedy jistý, že díky tomu společně vynikneme.“

 

 

 

Deceuninck Group

Společnost Deceuninck byla založena v roce 1937. Dnes patří mezi 3 největší výrobce PVC a kompozitních profilů pro okna a dveře. Centrála sídlí v belgickém Hooglede-Gits. Deceuninck má 15 výrobních závodů, 21 skladů a distribučních center, která zajišťují servis a rychlou dodávku zákazníkům. Společnost se zaměřuje na spolehlivost, inovace a udržitelnost. Je kótována na bruselské burze Euronext („DECB“).

Deceuninck, spol. s r. o.
 

Česká pobočka byla založena roku 1993. Už více než čtvrt století tedy úspěšně působí na českém, slovenském a maďarském trhu. Zajišťuje zde prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů Deceuninck (jak novinky Elegant, tak starších produktových řad Arcade, Prestige a Eforte) i stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

Pro více informací, prosím, kontaktujte: Markéta Rejmonová, marketa@doblogoo.cz, +420 739547358