O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je přední evropský výrobce PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřujeme se také na stavební systémy, zejména obklady fasád a terasy z kompozitu Twinson. Výrobky, které nabízíme, jsou recyklovatelné nebo přímo vyrobené s použitím recyklovaného PVC, a přispívají tak k ochraně přírodních zdrojů.

O nás

Proč Deceuninck? Při výrobě všech našich produktů dbáme na kvalitu, dlouhou životnost a skvělé izolační vlastnosti. Nezapomínáme ani na životní prostředí.

Novinky

Zajímají vás nové trendy v interiérovém designu, hledáte zajímavosti z oblasti stavebnictví? Naše produkty zdobí historické objekty i moderní budovy.

Zanechte vzkaz

Jak se s námi spojíte a jak se k nám dostanete? Obraťte se na nás. Rádi zodpovíme vaše dotazy nebo pomůžeme s výběrem toho správného produktu či dodavatele.

Kariéra

Jaké nabízíme pracovní příležitosti a jaká vůbec je práce u nás? Pracovat pro firmu s tak vysokými standardy kvality je radost.

Partnerská sekce

Jste obchodními partery Deceuninck? Všem profesionálům z oboru přinášíme řadu zajímavých informací, technických podkladů a obrázků. Najdete zde i online objednávkový systém.

Architekti / Projektanti

Přístup je určen architektům, projektantům a dalsím odborníkům z oboru stavebnictví.