Skládací dveře

Skládací dveře propojují dům se zahradou průchodem bez sloupků a pevného zasklení. Celou zasklenou plochu snadno odsunete pomocí „harmonikového mechanismu“ a dveře zafixujete v jakékoliv poloze.

Dveřní profily pro skládací dveře vyrábíme v ekonomické 4komorové a výborně izolující 5komorové variantě. Jsou proto vhodné, ideální, ať řešíte napnutý rozpočet, nebo budoucí úsporu energií.

Najít prodejce v okolí

Parametry

  • 4komorové (Arcade) nebo 5komorové (Prestige, Eforte) provedení
  • vestavná hloubka 71 nebo 76 mm
  • možnost zasklení 12–56 mm
  • možné bezbariérové kování

Otevřený prostor bez sloupků a pevného zasklení

Skládací dveře stačí odsunout stranou, aby vznikl velký otevřený prostor. V něm nepřekáží sloupky, pevné zasklení ani boční díly – interiér je dokonale propojený se zahradou nebo balkonem. Otevřené dveře můžete zafixovat v jakékoliv poloze, ať zcela odsunuté stranou, nebo jen částečně otevřené.

V závislosti na typu kování mohou být skládací dveře i bezbariérové, tedy s prahem nižším než 2 cm.

40 dekorů a šedé jádro

Jak budou vypadat vaše balkonové dveře? Na výběr máte u profilů Arcade 36, u profilů Prestige a Eforte 40 barev a dekorů. Mezi nimi jsou imitace dřeva a hliníku, originální barvy i tradiční bílá. Pokud si vyberete moderní imitaci kovu, nezůstanou vnitřní hrany profilů bílé. Jako jediní totiž vyrábíme dveřní profily s šedým jádrem

Ekonomické řešení i úspora energie

Dveřní profily pro skládací balkonové dveře vyrábíme ve dvou variantách. 4komorové profily Arcade jsou ideální pro rodiny, které hledají ekonomické, ale spolehlivé balkonové dveře. 5komorové profily Prestige a Eforte pak využijí majitelé zateplených a pasivních domů, kteří chtějí především snížit výdaje za energie. Obě tyto varianty vyrábíme se stejným důrazem na kvalitu, liší se jen izolačními vlastnostmi.

Najít prodejce

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.