Okenní profily Arcade

Arcade jsou 5komorové profily vhodné pro rodinné domy a další stavby s nižším rozpočtem. Plastová okna s těmito profily jsou levnější, ale stále kvalitní. S prostupem tepla rámem 1,2 W/m2K splňují normou doporučené tepelně izolační vlastnosti a šetří výdaje za energie. Mezi jejich 36 barevnými variantami a strukturami jsou i imitace dřeva a kovu. K rámům v provedení imitace hliníku barevně ladí šedé jádro. Najít prodejce

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,2 W/m2K (Co je Uf?)
 • 5 komor
 • vestavná hloubka 71 mm
 • možnost zasklení 24–46 mm
 • zvuková izolace Rw až 43 dB podle použitého skla
 • rovné nebo předsazené křídlo
 • Jednoduchý design
 • 2 základní varianty křídel
  • klasický design rovného křídla
  • elegantní zaoblený design předsazeného křídla
 • Dorazové těsnění
 • Další varianty – nízký rám, nízké křídlo
 • Široká paleta barev
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
Zobrazit další parametry

V kvalitě neznáme kompromisy

Okenní profily Arcade vyrábíme tak, aby nezatížily rozpočet a přitom byly kvalitní a spolehlivé. Součinitel prostupu tepla rámem 1,2 W/m2K odpovídá doporučené normě. Díky kvalitnímu těsnění izolují okna s našimi profily stejně dobře i po dlouhé době. Těsnění vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově. Díky tomu v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje.

 

Kolik ušetříte s Arcade?
V kvalitě neznáme kompromisy

Okna podle vašeho vkusu

Jak budou vypadat vaše okna? Okenní profily Arcade vyrábíme ve 36 variantách. Mezi nimi jsou imitace dřeva a kovu i celá paleta barev. Okna s našimi profily vypadají skvěle i otevřená – uvnitř mohou být šedá, nejen bílá nebo hnědá. Pokud k šedému jádru zvolíte imitaci kovu, bude okno dokonale sladěné.
Vyberte si barvu oken
Okna podle vašeho vkusu

Výroba přátelská k životnímu prostředí

Při výrobě myslíme na přírodu, proto vyrábíme okenní profily i z recyklovaného PVC. Profily z recyklovaného plastu prověřujeme stejnými testy jako z prvomateriálu (panenského PVC), neznamenají proto snížení kvality. Znamenají jistotu, že jste při výběru oken udělali něco pro životní prostředí.
Najít prodejce v okolí
Výroba přátelská k životnímu prostředí

Reference /

Rodinný dům, Ľubica

Místo : Ľubica
Produkt: Okenní profily Deceuninck Arcade s dvojsklem
Barba: okenní profily s povrchovou úpravou zlatý dub

Krásná zimní zahrada ve slovenské obci Ľubicaje příjemným místem pro rodinná setkání za jakéhokoliv počasí. Na jeho stavbu byly použity plastové profily Arcade.  

Zimní zahrada vždy vytváří harmonickou součást domu a proto je důležité sladit nejen konstrukci, ale i rámy oken a dveří s celkovým charakterem domu. Konstrukce z plastových profilů nemusí být jen v bílé barvě. V nabídce společnosti Deceuninck si můžete vybírat z bohaté nabídky folií jak v RAL barvách, tak i v různých dekorech dřeva. . V této zimní zahradě byly použity profily Arcade s povrchovou úpravou zlatý dub.

Reference /

Rekonstrukce historického pivovaru

Produkt: Profil Arcade
Barva: Anthrazitgrau (CLR. 072); Nussbaum (CLR. 154)

Okna a fasáda vdechly starému pivovaru nový život

Povedená rekonstrukce areálu pivovaru, při níž bylo instalováno více než 140 oken a dveří. Pro větší autentičnost byla vybrána okna ve dvou odstínech – pro kancelářské budovy v dekoru ořechu, pro průmyslové budovy v antracitovém odstínu evokujícím průmyslový materiál.

Barevný systém Deceuninck /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Deceuninck poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Trend Colors

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby.

Architecture Colors*

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov.

Classic Colors

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

Timeless Colors

Jemná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí vaší fasádě nádech jedinečnosti.

Traditional Colors

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly.

Konfigurátor barev

Konfigurátor barev Deceuninck vám usnadní výběr oken a jejich barev. Nahrajte fotku svého domu a po pár kliknutí myší uvidíte, jak budou vaše nová okna ladit s fasádou a střechou domu.

Ke stažení

Tipy a fakta

Tipy pro nákup oken

Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.

Tipy pro nákup teras

Jak vybrat vhodnou terasu, jak se o ni starat a proč jsou naše terasy z materiálu Twinson přátelské k přírodě? To všechno se dozvíte v této sekci.