Hlavní stránka » O nás » Novinky » Okenní profil Eforte získal ocenění ...
Kvalitní základ pro okna a dveře
Okenní profil Eforte získal ocenění v prestižní soutěži Stavební výrobek - technologie roku 2010
Společnost Deceuninck získala za svůj šestikomorový okenní profil Inoutic Eforte, který splňuje energetický standard pro pasivní domy, stříbrnou medaili ve 3. ročníku soutěže Stavební výrobek - technologie roku 2010, vyhlašované každoročně Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství (ABF).
Unikátní okenní profil Inoutic Eforte získal stříbrnou medaili za jednoduché a flexibilní řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy, novostavby, renovace, průmyslové objekty i rodinné domy.
„Stříbrná medaile pro okenní profil Inoutic Eforte nás velmi těší, protože je oceněním kvalitní práce odvedené na vývoji tohoto systému, který jako jeden z mála profilů na trhu splňuje velmi náročné požadavky evropské směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD II), která vstoupila v platnost v polovině roku 2010 a zásadně změní podmínky výstavby i v ČR, kdy budou muset v blízké době všechny nově budované stavby splňovat výrazně přísnější kritéria na energetické úspory," řekl k získanému ocenění Radek Slabák, generální ředitel společnosti Deceuninck ČR.
Soutěž Stavební výrobek - technologie roku 2010 již třetím rokem vyhlašuje Česká stavební akademie, a to pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva dopravy, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí ČR.




